Foto

Tramvaj pod CAN srazila chodce

Muž vstoupil přímo před přijíždějící tramvaj a náraz ho odhodil několik metrů

6. července 2021 13:32 , aktualizace 14:14

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes okolo sedmé hodiny ráno došlo v Plzni pod Centrálním autobusovým nádražím ke sražení muže tramvají. Cizinec, podle informací přímo z místa Ukrajinec narozený v roce 1986, přecházel vozovku v místě určeném pro přecházení, směrem od benzínové pumpy Shell ke Kalikovskému mlýnu. Zatím z neznámých důvodů přehlédl přijíždějící tramvaj a vešel přímo před ní. Řidička tramvaje už nedokázala soupravu zastavit, ta muže srazila do kolejiště a on utrpěl mimo jiné i značně krvácející zranění hlavy.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky. Záchranáři převzali a do nemocnice transportovali zraněného cizince. Hasiči zajistili místo nehody a provedli oplach vozovky i kolejiště od krve. Policisté nehodu šetří a zatím uvedli pouze to, že řidička i chodec měli test na přítomnost alkoholu negativní.
     Jedna z verzí jak k nehodě došlo je, že chodec poslouchal hudbu ve sluchátkách a muž také na místě uváděl, že byl unavený z práce.

     Dnes již došlo k velkému množství dopravních nehod. Policisté tedy žádají řidiče ke zvýšené opatrnosti s ohledem na velmi vysoké teploty, během kterých přichází únava velmi rychle. Je důležité dodržovat pitný režim i přestávky při řízení.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!