Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Tři celostátně hledaní dopadeni během jediného dne

Nad dalšími osobami v pátrání "spadla klec", za první dva děkujeme strážníkům, za posledního Tueboru

Autor: Petr Novák 25. srpna 2023 17:48 , aktualizace čtvrtek 7. března 13:43

Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – www.rb.cz


     Během jediného dne se v Plzni podařilo zadržet tři osoby v celostátním pátrání. 

     V prvním případě si strážníci městské policie všimli muže, který spal v zaparkovaném vozidle na parkovišti v Lochotínské ulici. Následná kontrola osobních údajů prozradila, že šestačtyřicetiletý muž je v evidenci celostátně hledaných osob a byl záhy předán Policii ČR k dalším právním úkonům.

     V druhém případě šlo o čtyřiadvacetiletou ženu, které si strážníci všimli a poznali ji během obchůzky sadovým okruhem v centru Plzně. Na tuto ženu totiž bylo vyhlášeno pátrání kvůli podezření ze spáchání trestného činu jen pár dní před jejím zadržením. I tato žena byla následně převezena na policejní služebnu. 

      O posledním případu jsme psali již dnes v dopoledních hodinách (celý článek najdete pod fotografií). V tomto třetím případě muže, který byl také v celostátním pátrání, protože na něj byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, zadrželi strážní bezpečnostní služby Tuebor během toho, co vnikl na cizí pozemek.


Tvrdil, že nemá kde spát a tak mu zajistili útulnou celu ve Věznici Plzeň

Tvrdil, že nemá kde spát a tak mu zajistili útulnou celu ve Věznici Plzeň

25. 08. 2023, 10:50, aktualizace 25. 08. 2023, 12:38

Tomáš B. se vyhýbal nástupu do vězení, úkryt si však nevybral zrovna šťastně


 


www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!