Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Tři děti uprchly z dětského domova

Hledaní by se dle všeho mohli pohybovat v Plzni

10. října 2019 10:31 , aktualizace 10:32

Pátrání

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Policisté pátrají po třech dětech, které se dne 6. října v 16:00 hodin nevrátily z vycházky z dětského domova na Lounsku. Vzhledem k okolnostem jejich odchodu není vyloučeno, že by se všichni tři pohřešovaní mohli pohybovat spolu a podle informací vyplývajících z dosavadního šetření by mohli pobývat v Plzni.

Antonio Pio Turták

Datum narození 18.6.2004
Pátrání vyhlášeno 7.10.2019
Bydliště - okres ÚSTÍ NAD LABEM

     Patnáctiletý chlapec je vysoký přibližně 160 cm, štíhlé až hubené postavy. Má tmavě hnědé vlasy, kolem uší krátce střižené, nahoře delší. Oči má hnědé. Při odchodu měl na sobě světle modré úzké rifle, ohrnuté nad kotníky, světlé triko a tmavě šedou mikinu s kapucí. Obuté měl černé sportovní boty. 

Ladislava Turtáková

Datum narození 24.10.2005
Pátrání vyhlášeno 7.10.2019
Bydliště - okres ÚSTÍ NAD LABEM
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Třináctiletá dívka je vysoká přibližně 160 cm, plnější postavy, má husté hnědé vlasy pod ramena. Při odchodu měla na sobě úzké světle modré rifle, triko bílé barvy a delší šedobílý svetr – kardigan.

Aneta Biliová

Datum narození 11.1.2007
Pátrání vyhlášeno 7.10.2019
Bydliště - okres MOST
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Dvanáctiletá dívka je vysoká přibližně 160 cm, štíhlé postavy. Má husté, tmavě hnědé vlasy, délky do půli ramen a tmavě hnědé oči. Při odchodu měla na sobě černé rifle s vyšívanými květy a modrou riflovou bundu.

     Informace k pohřešovaným přijmou policisté na lince 158, případně na kterékoli policejní služebně. 

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.