Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Tři pobodaní během noční rvačky

Pro zraněné z velké rvačky letěl vrtulník LZS, na místě přistával dvakrát

3. prosince 2023 11:46 , aktualizace pondělí 4. prosince 17:01

Cizinci Napadení Ubytovny Záchranáři


     V noci na dnešek před devátou hodinou došlo ke rvačce několika Ukrajinců na ubytovně v bývalých kasárnách ve Stříbře. Na místo vyjely všechny dostupné hlídky policie a vzhledem ke zranění několika mužů samozřejmě i záchranáři.


     Na místě byli nalezeni pobodaní a pořezaní tři mladí Ukrajinci, dva měli bodné rány v hrudníku a třetí v paži a v rameni.
     Pro dva z nich musel letět vrtulník LZS, který přistával na křižovatce Třídy 5. května x Na Vinici.

     „Tři muže jsme transportovali s bodnořeznými poraněními na Urgentní příjem do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, dva z toho letecky,“ uvedla nám mluvčí záchranářů. 

     Vyšetřování události si během noci převzali kriminalisté a na objasnění případu v tuto chvíli usilovně pracují. „Přijali jsme oznámení o fyzickém napadení mezi několika muži na ubytovně ve Stříbře. V tuto chvíli s ohledem na počátek trestního řízení nemůžeme uvést žádné další podrobnosti,“ doplnila mluvčí policie.


Tuto noc došlo také k:

Muže zmlátili v Aréně na záchodě tak, že následně zemřel v nemocnici

     V noci na dnešek před druhou hodinou došlo v Plzni v Lidické ulici k velice závažnému trestnému činu. V klubu Aréna na záchodě mělo více než deset útočníků napadnout a zbít jednoho z návštěvníků. 

     Na místo okamžitě po nahlášení události vyjížděli policisté i záchranáři. Napadený muž byl v bezvědomí, takže záchranáři zahájili jeho resuscitaci a transportovali jej na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, kam byl předán za stále probíhající resuscitace.
     Bohužel přes veškerou snahu všech napadený muž v nemocnici následně zemřel.

     Mluvčí policie nám dnes dopoledne smrt muže narozeného v roce 1977 potvrdila a uvedla, že případ si převzali kriminalisté a samozřejmě byla nařízena soudní pitva.

     Podle informací přímo z místa měli být napadený muž i útočníci Ukrajinci.

Foto: Ilustrační