Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Mamka s třemi promile poztrácela děti

Výsledek dechovky odpovídal spíše ukrajinskému přidavači než mamince tří malých dětí

22. října 2019 14:32 , aktualizace 14:53

Alkohol Městská policie

Partner článku – Avalon Wellness

     Ženy používající kočárek se spícím dítětem spíše jako berlu než jako prostředek pro přepravu dítěte, si všimli kolemjdoucí u obchodního domu v Plzni na Doubravce. Žena totiž i přes opírání se o kočár neustále padala.
     Přivolaní strážníci ženu, které bylo stěží rozumět, vyzvali k provedení dechové zkoušky, která ukázala výsledek hodný spíš ukrajinského přidavače na stavbě než mamince tří malých dětí. "Dvaačtyřicetiletá žena nadýchala 2,97 promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že žena strážníkům přiznala vypití údajně pouze jedné láhve italského vína.

Jedno dítě v kočárku a další dvě ztratila

     Strážníci se také od svědků dozvěděli, že těžce opilá žena další dvě děti ztratila či někde zapomněla a ty se nyní nacházejí v dětském koutku obchodního domu. Strážníci poté zjistili, že žena bydlí sama a o děti se vzhledem k její silné opilosti nemá kdo postarat.
     Strážníkům se posléze podařilo telefonicky sehnat ženinu jednadvacetiletou kamarádku občas jí vypomáhající s hlídáním, která se po rozhodnutí sociální pracovnice, která byla na místo také přivolána, o děti postarala.
     Případem se dále zabývá odbor sociálně právní ochrany dítěte. 

Foto ilustrační, identický případ

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.