Tři vážné nedělní nehody

Motocyklista byl těžce zraněný - Střet auta s vlakem - Pět zraněných najednou

neděle 24. října 18:54 , aktualizace 19:34

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

Těžce zraněného motocyklistu transportují letecky

     Dnes v podvečer po šesté hodině došlo mezi Nezvěsticemi a Vlkovem k další dnešní vážné dopravní nehodě. Dle prvotních informací motocyklista jedoucí na stroji Honda ve směru od Vlkova na Nezvěstice nezvládl průjezd zatáčky, narazil do dopravního značení a následně havaroval do silničního příkopu. 
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník Letecké záchranné služby. Letečtí záchranáři převzali muže narozeného v roce 1978 s rozsáhlými zraněními horní poloviny těla a transportovali ho do Fakultní nemocnice Lochotín. Vzhledem ke zranění muže nebyla provedena dechová zkouška a bude nařízen odběr krve. 

Střet auta s vlakem

     Dnes v půl třetí odpoledne došlo ke střetu osobního vozidla a vlaku za Trhanovem ve směru Chodov. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky a ukázalo se, že posádka vozu měla obrovské štěstí. Řidič utrpěl pouze lehčí zranění a spolujezdkyně vyvázla nezraněná. 
     Podle mluvčí policie jel řidič narozený v roce 1944 s vozidlem Volkswagen Golf ve směru od Trhanova na Chodov a nedal přednost v jízdě právě projíždějícímu vlaku, který jel ve směru od Domažlic. Došlo ke střetu, kdy vlak narazil do levého boku vozidla.
     Strojvedoucí a čtyři cestující z vlaku vyvázli bez zranění. Provedená dechová zkouška u řidiče i strojvedoucího byla s negativním výsledkem. Veškerými okolnostmi a přesnou příčinou se budou zabývat kriminalisté z územního odboru Domažlice.

Pět zraněných najednou

     Dnes dopoledne před desátou hodinou došlo k dopravní nehodě ve Starém Plzenci, části Sedlec. Z místa bylo hlášeno pět zraněných lidí, takže k nehodě vyjely všechny dostupné záchranné složky. Záchranáři poté do nemocnice transportovali tři ženy a dva muže. Naštěstí nikdo z nich není ohrožen na životě.
     Dle policie jel řidič narozený v roce 1951 se Škodou Fabia a s přívěsným vozíkem Školní ulicí ke křižovatce s ulicí Smetanova, kde nedal přednost v jízdě vozidlu Volvo, které jelo po hlavní komunikaci ve směru od Starého Plzence na Šťáhlavy.
     Došlo ke střetu obou vozů, při kterém se Škoda Fabia přetočila přes střechu, vrátila se zpět na kola a přitom došlo k odpojení přívěsného vozíku. Ve vozidle Škoda Fabia s řidičem cestovaly dvě ženy narozené v letech 1966 a 1967. Vozidlo Volvo řídila žena narozená v roce 1958 a spolu s ní cestoval i spolujezdec narozený v roce 1956.  Alkohol byl u řidiče i řidičky vyloučen provedenou dechovou zkouškou. 

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.