Dvě nehody současně: Tři zranění při střetu vozů i sražené čtyřleté dítě

Ke dvěma nehodám v okolí Plzně současně vyjížděly záchranné složky

22. června 2018 16:16 , aktualizace 16:43

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K první nehodě došlo kolem druhé hodiny odpoledne mezi obcemi Kucíny a Dolce u Přeštic, kde vozidlo Nissan narazilo do na silnici stojícího vozu Mercedes, ve kterém v tu chvíli seděli čtyři odpočívající dělníci provádějící v místě opravu vozovky. 
     "Řidič vozu Nissan narozený v roce 1995 je podezřelý, že se nevěnoval řízení. Nehodou se dále zabýváme," uvedla tisková mluvčí policie.
     Při nehodě utrpěli zranění dva z dělníků a řidič Nissanu.
     "Muže narozené v letech 1958 a 1984 jsme po ošetření transportovali na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Plzeň Bory. Muže narozeného v roce 1955 jsme transportovali na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. Nikdo ze zraněných nebyl bezprostředně ohrožen na životě," řekl nám tiskový mluvčí záchranářů.

     Ke druhé nehodě došlo kolem třetí hodiny odpoledne v ulici 5. května ve Zbůchu.
     Zde se podle informací z místa matce z náručí vytrhl čtyřletý chlapeček a vběhl do vozovky, kde došlo ke srážce s pomalu projíždějícím autem.
     "Žena řidiče nejprve poslala pryč s tím, že se nic nestalo. Později ale synovi přivolala záchrannou službu," popsala tisková mluvčí policie. Policie se tak nehodou dále zabývá, ale chybí jí řidič vozu, se kterým se chlapec střetl.
     Chlapec podle všeho neutrpěl vážnější zranění, ale byl záchranáři transportován do nemocnice.
     "Chlapec ročník 2013 byl po ošetření s úrazem hlavy transportován na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Lochotín. Zranění ho bezprostředně neohrožovalo na životě," doplnil mluvčí záchranářů.
     Pokud uvedený řidič čte tento text, či je někomu jeho totožnost známa, policie žádá, aby se ozval na linku 158.

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!