Foto

Třináctiletá přespávala s bezdomovci

Opravdu neobvyklý případ řeší pracovnice OSPODu i policisté

pondělí 1. června 16:01 , aktualizace 16:11

Bezdomovci Městská policie

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před devátou hodinou ráno objevila hlídka strážníků ze stanice Územně strážní služby při pochůzce na soutoku řek Mže a Radbuzy dva stany obývané lidmi bez domova.
     K jejich velkému překvapení ale v jednom z nich zahlédli i mladou dívku, o které jim bylo od pohledu jasné, že je ještě nezletilá. 
     "Hlídka všechny přítomné ztotožnila, přičemž zjistila, že dívka narozená v roce 2007 se pohádala s bratrem a na místě měla se známými přespat jednu noc a ani do školy nešla," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že ostatní přítomní dívce chtěli podle jejich výpovědí pomoci a znají ji již z minulosti. Přes den se totiž podle nich dívka potuluje na vlakovém nádraží a domů chodit nechce.
      Na místo dorazila pracovnice Orgánu sociálně právní ochrany dětí a celou záležitost si převzala se zjištěnými skutečnostmi policie. 

Foto MP
     

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.