Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Tato trojice muže napadla, zbila a oloupila za bílého dne

Pomozte kriminalistům dopadnout pachatele loupeže, ke které došlo v září v Plzni na Doubravce

5. prosince 2023 12:00 , aktualizace 12:17

Loupež Napadení Pátrání Policie

Partner článku – Za oponou


      Kriminalisté již od konce září pracují na případu napadení a loupeže, ke kterému došlo 25. září kolem poledne před jedním z barů v v Masarykově ulici v Plzni. Trojice česky hovořících mužů zde přistoupila k cizímu muži, kterého začali zastrašovat a vyptávat se ho, zda má strach. Následně ho napadli údery pěstmi a odcizili mu mobilní telefon a osobní doklady.

Pomoci můžete i vy

      Kriminalistům se v rámci prověřování tohoto případu podařilo získat fotografie, na kterých by měli být všichni tři útočníci zachyceni, a protože se je přes veškerou snahu kriminalistů doposud nepodařilo ztotožnit, obrací se nyní kriminalisté s žádostí o pomoc i na veřejnost.

      "Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158," požádala o zveřejnění pátrací relace tisková mluvčí policie.

Foto PČR

 


Za oponou

Jistota skvělého jídla a pití, vynikající gastronomické zážitky, unikátní a inspirativní prostředí... Chutě. Radost. Zážitky. ZA OPONOU.