Foto

Trojice opilých Ukrajinců vyrazila na naftu

Policisté zloděje zadrželi přímo na místě krádeže

úterý 21. června 11:17

Alkohol Cizinci Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – TUEBOR General Service

      V sobotu 18. června před jedenáctou hodinou v noci přijali policisté v Přešticích oznámení o krádeži nafty z bagru zaparkovaného na stavbě nové silnice nedaleko Přeštic.
      Policisté ihned vyjeli na místo události a nedaleko poškozeného pracovního stroje nalezli osobní osobní vůz, ve kterém se skrývali tři muži. "Následnou prohlídkou vozidla bylo zjištěno, že v zavazadlovém prostoru je několik plastových kanystrů s odcizenou naftou. Jednalo se celkem o 148 litrů motorové nafty," uvedla tisková mluvčí policie.
     Policisté podezřelé muže na místě zadrželi a zjistili, že jde o silně opilé cizince, podle našich informací Ukrajince. "U pětačtyřicetiletého cizince, který seděl na sedadle řidiče, provedenou dechovou zkouškou policisté zjistili, že byl pod vlivem alkoholu a nadýchal hodnotu 2,6 promile. Muž sedící na sedadle spolujezdce, čtyřiačtyřicetiletý cizinec, nadýchal 2 promile a stejně starý cizinec, který ležel na zadních sedačkách, dechovou zkoušku odmítl," uvedla mluvčí policie. 
      Přivolaný kriminalistický technik zajistil veškeré stopy a po provedených úkonech si všichni tři zadržení převzali sdělení ze spáchání přečinu krádeže ve formě spolupachatelství.

Foto PČR


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost