Foto Video

Tyran fingoval pokus o sebevraždu

S neuvěřitelně odporným případem plným podlosti a zbabělosti jsme se setkali v Plzni

16. října 2019 16:49 , aktualizace 21:25

Sebevraždy

     V noci na dnešek jsme se dozvěděli o pokusu o sebevraždu, ke kterému mělo údajně dojít někde v Plzni. 
     Vše bylo ale podstatně složitější, než se původně zdálo. 


Podřezal jsem se!

     Mladá dívka obdržela od mladého muže, se kterým teď žije nebo ještě nedávno žila, elektronickou zprávu, že spáchal sebevraždu a jako důkaz jí poslal fotografii svých podřezaných zápěstí. Mladá žena měla o muže samozřejmě obrovský strach a vše neprodleně oznámila na tísňovou linku.
     Po muži okamžitě začalo pátrat několik hlídek policie, protože podle fotek měl být v přímém ohrožení života. Pátrání však komplikoval fakt, že si muž vypnul mobilní telefon.
     Policisté tak souběžně jeli na adresu jeho bydliště v Dominikánské ulici. Dveře bytu byly zamčené, takže museli přijet hasiči a provést násilný vstup. Byt byl ale prázdný. 
    V téže době byly jiné hlídky a jiná jednotka hasičů v Alešově ulici, kde měl muž s dívkou bydlet a kam jsme dorazili i my. V době našeho příjezdu na místě byli policisté, záchranáři, lékař i hasiči s žebříkem, všichni samozřejmě připraveni zachraňovat člověka v nouzi. Mladý muž však nebyl ani zde.
     V domě se ale také nacházelo několik rozlobených sousedů, kteří nám k případu přinesli nové informace.

"Je to malý chcípák a pořád ji mlátí"

      Mladý muž s partnerkou se podle těchto sousedů do domu nastěhovali i s malou dceruškou před asi dvěma měsíci. Mladík prý na veřejnosti působí slušně a nekonfliktně, za zavřenými dveřmi bytu je ale dle sousedů všechno jinak. 
     "Z bytu jsou často slyšet hádky, teda spíš on řve na ní, často i pozdě v noci. Nejde ale jen o křik, často je to hluk házených věcí a jen chvíli po tom, co se nastěhovali jí z bytu vyhodil a zamkl se v něm. Našli jsme jí plačící na chodbě, chvíli se zkoušela dostat dovnitř a pak utekla s brekem někam ven," řekla nám starší žena.
     "Je to malý chcípák a pořád ji mlátí," neudržel se soused, který nám na vysvětlenou popsal případ ze soboty 21. září: "Zase tam na ní křičel jako blázen, byl to hroznej řev a rány. Ona pak vyběhla na chodbu a volala o pomoc. Byla celá opuchlá a dost krvácela, od krve byla celá chodba. Musel jí hrozně seřezat. On je sice malý chcípák, ale ta holčina je vážně droboučká. Záchranka jí odvezla do nemocnice a na něj někdo ze sousedů zavolal policii. Ještě v týdnu nás tu všechny obcházeli a vyšetřovali to."

Psychický teror

     Pátrání po pořezaném muži mezitím samozřejmě pokračovalo a o chvíli později bylo zjištěno, že muž je na třídě Edvarda Beneše. Policisté ho na tomto místě také o chvíli později zadrželi a chtěli mu ošetřit řezné rány na rukou, jejichž fotografií vyděsil dívku ve zprávě.
     Když ale chtěli policisté muži začít ošetřovat řezné rány, čekalo je veliké překvapení. Rány, které zalarmovaly všechny záchranné složky, měl mladík pouze namalované!
     Ano, čtete správně, mladému muži již zřejmě nestačilo dívku týrat fyzicky a přistoupil k velice kruté hře, kdy si barvou namaloval vážné zranění, to vyfotil a fotografii s textem o spáchané sebevraždě přítelkyni poslal.

     Policisté mladého muže předali záchranářům, kteří ho podle našich informací transportovali na vyšetření na psychiatrické oddělení.