Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

U střetu dvou aut zasahují všechny záchranné složky

U Losiné došlo k dopravní nehodě, záchranáři do nemocnice transportují dva dospělé a tři děti

26. listopadu 2022 20:08 , aktualizace 20:37

     Dnes v podvečer došlo mezi Losinou a Chválenicemi k dopravní nehodě, během které se střetla dvě osobní auta. Z místa bylo hlášeno možné zranění několika lidí včetně dětí, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Podle informací přímo z místa jelo osobní vozidlo Nissan s přívěsným vozíkem od Nebílov a jeho řidič narozený v roce 1974 nedal přednost vozidlu Audi jedoucímu od Losiné, které řídil mladík narozený v roce 2000. Došlo ke střetu obou aut, po kterém Audi ještě pokračovalo v jízdě po louce.

     Záchranáři si do péče převzali oba řidiče a tři děti, které cestovaly v Nissanu, a všech pět lidí transportovali do Fakultní nemocnice v Plzni. Naštěstí by ale nikdo z nich neměl být zraněn vážně.
     Hasiči zajistili místo nehody, asistovali záchranářům při ošetřovaní zraněných a provedli protipožární opatření.

     Nehodu na místě v tuto chvíli šetří policisté, zatím lze uvést pouze to, že oba řidiči se podrobili testu na přítomnost alkoholu, který měli negativní. Čekáme na zprávu policie, kterou po obdržení doplníme.

Aktualizace:

     Mluvčí policie potvrdila výše popsaný průběh nehodyMraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.