Foto Video

Žena vyrazila dveře, vtrhla na pokoj, kde ji následně seřezali

"Samá krev, to je hrozný, jedu zpátky do Prahy!"

18. listopadu 2019 18:36 , aktualizace 18:36

Alkohol Cizinci Městská policie Napadení Ubytovny

Partner článku – Alfa Tactical


     V noci ze soboty na neděli kolem třetí ráno v Plzni v ulici Zikmunda Wintera došlo ke rvačce na ubytovně. Podle našich informací mělo jít o rvačku česko slovenského páru. Muž narozený v roce 1989 měl celý večer vydatně popíjet, což jinde činila i jeho přítelkyně narozená v roce 1971.
     Co se přesně stalo tuto noc dál, zatím nebyl nikdo schopen vysvětlit, protože po příjezdu hlídek strážníků i policistů na místo, byla poškozená, podezřelý i svědci těžce opilí. Podle nejpravděpodobnější verze zůstal muž spát na pokoji u kamaráda a kamarádky, což jeho přítelkyni naštvalo, měla vyrazit dveře a udělat mu žárlivou scénu. On jí poté měl za trest zmlátit.
     Této verzi by nasvědčoval i pohled na ženinu tvář, protože otoky a stopy úderů byly v době našeho příjezdu jasně patrné. Svědci, tedy kamarádi a kamarádka podezřelého, napadení popírali a tvrdili pouze, že mělo dojít maximálně ke strkanici a pádům ženy kvůli opilosti.
     Příjezd hlídky strážníků konflikt rychle ukončil a zraněná žena byla po ošetření transportována do nemocnice. U ní i u jejího partnera přivolaní policisté naměřili podle tiskové mluvčí policie více než dvě promile alkoholu.
     Policisté se případem i nadále zabývají.


 


     

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.