Údajně sražený opilec pokousal sanitáře

Policie šetří údajnou nehodu i napadení zdravotnického personálu

19. listopadu 2019 10:31 , aktualizace 10:41

Alkohol Napadení Nehody

Partner článku – Alfa Tactical

     Muže ležícího na kraje silnice v Jarní ulici v Radčicích objevili v sobotu 16. listopadu těsně před půlnocí kolemjdoucí.
     Muž tvrdil, že ho srazilo projíždějící auto, údajně stříbrné Audi a na místo byly proto přivolány záchranné složky.
     Policisté se nahlášenou nehodou začali zabývat a záchranáři muže po ošetření transportovali do Fakultní nemocnice na Lochotíně.
     "Prověřujeme případ údajného sražení chodce. Chodec narozený v roce 1973 při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 1,84 promile," uvedla tisková mluvčí policie. 
     Muž před transportem policistům popsal, že řidič vozidla, které ho mělo srazit po střetu zastavil, vynadal mu a poté z místa nehody odjel. Nebyl ale schopen říct ani kde přesně k tomu došlo a policisty tak nyní čeká nelehký úkol, kdy musí zjistit nejen kdy, kde a jak, ale i zda vůbec se nehoda odehrála.
     Kuriózní dohru pak měla tato událost v nemocnici na Lochotíně, kde se údajně sražený muž nejen rozhodl odejít uprostřed vyšetření, ještě s kanylou v ruce, ale dokonce začal být agresivní a napadl sestru a sanitáře.
     "V sobotu v noci na úrazové ambulanci zaútočil agresivní pacient na sestru a sanitáře. Chtěl odejít během ošetřování a v tomto okamžiku pacient sanitáře kousnul do pravé paže. Sanitář byl ošetřen a celá událost byla nahlášena Policii ČR," uvedla tisková mluvčí FNL.
     Mluvčí policie nám potvrdila, že i tímto případem se policisté zabývají.

     Agrese vůči záchranářům nebo zdravotnickému personálu není bohužel nijak výjimečná, naposledy jsme o podobném případu informovali minulou středu:

Bezdomovec se vyhrožováním i napadáním lidí často baví

Bezdomovec se vyhrožováním i napadáním lidí často baví

13. 11. 2019, 17:38, aktualizace 13. 11. 2019, 17:40

Na agresivního pacienta ve FN Lochotín muselo přijet několik hlídek

Foto ilustrační z minulého případu


 

     

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.