Foto

Po pachateli zůstala škoda téměř 40 tisíc

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů a po pachateli pátrají

pondělí 20. března 17:41 , aktualizace 18:35

Krádež

Partner článku – KS Therm

     O trestné činnosti odehrávající se v Obchodním centru Plaza či v přilehlém parku za ním píšeme bohužel velmi často. Minulý týden jsme informovali o velice drzé krádeži ve zlatnictví, více zde:

Krádež ve zlatnictví v OC Plaza

Krádež ve zlatnictví v OC Plaza

14. 03. 2023, 20:57, aktualizace 15. 03. 2023, 10:35

Poznáte tohoto mimořádně drzého pachatele?

a máme zde další případ:

     Ve středu 15. března kolem šesté hodiny ráno došlo v OC Plaza k vloupání do prodejny UGO Salaterie. Zloděj se do budovy dostal odevřeným vchodem vedoucím do fitness. Poté z pasáže vnikl do prodejního stánku, tím prošel do zázemí, kde odcizil několik mobilních telefonů a tabletů. Pak se ještě vloupal do příručního trezoru, ze kterého odcizil finanční hotovost.

     "Zatím neznámý pachatel způsobil odcizením škodu za 27 tisíc korun a škodu dalších 10 tisíc způsobil poškozením věcí," uvedla k případu mluvčí policie s tím, že policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, konkrétně krádež a poškození cizí věci, případem se dále zabývají a po pachateli pátrají.

     

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.