Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Ujel od nehody jen aby o kousek dál havaroval

Řidič převráceného vozu nadýchal dvě a půl promile

29. června 2021 12:13 , aktualizace 13:50

Alkohol Nehody

     V pátek 25. června krátce po poledni došlo ve Smetanově ulici ve Starém Plzenci k dopravní nehodě, při které řidič narazil do před ním jedoucího vozu. Podle tiskové mluvčí policie řidič, který střet nepřizpůsobením rychlosti způsobil na místě zastavil, zkontroloval své vozidlo a a když zjistil, že mu nevznikla žádná škoda, nasedl zpět do auta a pokračoval v jízdě.
     Muž ale nedojel daleko, jen po několika desítkách metrů nezvládl v levotočivé zatáčce řízení, vyjel mimo vozovku a narazil do stromu, o který se jeho vůz převrátil na střechu. V této bezvýchodné situaci ho také nalezla přivolaná policejní hlídka. "Dechová zkouška, které se čtyřicetiletý muž z Plzně podrobil, ukázala policistům pozitivní výsledek dvě a půl promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že dopravní nehodou, ujetím od ní, i následnou havárií se policisté dále zabývají. Jediným mužovým štěstím tak je, že při své zběsilé jízdě nikoho nezranil.

Foto PČR

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.