Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Recidivista se během kontroly pokusil ujet policistům

Muž se zákazem řízení odmítl dechovou zkoušku na alkohol i test na drogy

1. února 2023 14:50 , aktualizace 14:53

Zadržení pachatele

     V neděli 29. ledna kolem deváté hodiny ráno policisté v rámci běžného výkonu služby zastavili a kontrolovali v Korandově ulici v Plzni osobní vůz Mercedes Benz. Řidič místo předložení požadovaných dokladů potřebných k řízení náhle začal s vozem ujíždět, ale nedojel daleko, protože policisté ho pochopitelně pronásledovali a v ulici Kardinála Berana ho znovu zastavili a za pomocí donucovacích prostředků zadrželi. Ukázalo se, že muž měl k ujíždění hned několik důvodů.
    "Třiačtyřicetiletý řidič se na místě odmítl podrobit dechové zkoušce na alkohol i orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek. Dále se odmítl podrobit lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu. Následně bylo zjištěno, že jde o recidivistu, který má platný zákaz řízení motorových vozidel," popsala tisková mluvčí policie. 

     Policisté muži sdělili podezření ze spáchání přečinu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a věc vyřešili ve zkráceném přípravném řízení. 

Foto: Ilustrační

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.