Foto

Neviděli jste ve středu nehodu u Horšovského Týna?

Po bezohledném řidiči pátrají policisté i majitel druhého vozu

úterý 12. listopadu 15:41 , aktualizace 15:41

Nehody Pátrání

Partner článku – ZOXO

     Na silnici mezi Horšovským Týnem a Domažlicemi došlo ve středu 6. listopadu v půl šesté ráno k dopravní nehodě, při které se střetl automobil Audi A6 s dosud neznámým vozidlem. Řidič druhého vozu na místě nezastavil a od nehody ujel, majitel nás proto požádal o pomoc při hledání svědků této nehody. "Byla ještě tma, ale myslím, že se jednalo o stříbrnou Škodu Octavia sedan druhé řady," uvedl řidič, jehož vůz byl poškozen.
     Případ nám potvrdila i tisková mluvčí policie, s tím, že po řidiči, který ujel, policie pátrá.
     "Policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky této dopravní nehody, kteří by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče.
      Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem jedoucí ve směru od Domažlic na Horšovský Týn předjížděl jedoucí autobus v místě, kde je to zakázáno svislou dopravní značkou Zákaz předjíždění, kde před sebou neměl rozhled na takovou vzdálenost, která je nutná k bezpečnému předjetí, kde by se nemohl bezpečně zařadit před vozidlo, které hodlal předjet, a kde by ohrozil protijedoucího řidiče. Přitom narazil do protijedoucího osobního automobilu Audi A6 a bez poskytnutí zákonné součinnosti z místa ujel,"
popsala mluvčí policie.
     Bezohledný řidič tak nejen vážně ohrozil jak protijedoucího řidiče a cestující v předjížděném autobuse, ale navíc majiteli Audi způsobil škodu. 

     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Foto: PČR

 


ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.