Foto

Hary ústupky nepovolil

Další bezdomovci od strážníků nafasovali pytle a museli uklidit, co nadělali

středa 24. listopadu 16:39 , aktualizace 16:39

Bezdomovci Městská policie

Partner článku – TUEBOR General Security

     Strážníci se při výkonu služby samozřejmě soustředí i na místa, kde se pohybují a zdržují bezdomovci. Při úterní ranní kontrole tak pod mostem v sadech 5. května v Plzni nalezli doupě, ve kterém v nehorázném nepořádku skládajícího se ze zbytků potravin, plastů, kartonů a množství dalšího odpadu, spala dvojice mužů.
     Strážníci oba muže vzbudili a zkontrolovali, zda po nich není vyhlášeno pátrání. Protože výsledky lustrace byly negativní, strážníci mohli mužům za znečišťování veřejného prostranství udělit finanční postih, protože ale věděli, že pokutu bezdomovec stejně nikdy nezaplatí, rozhodli se vše vyřešit jinak. 
     Oběma mužům ze služebního vozu přinesli plastové pytle a nařídili úklid. S tímto bezdomovci nepočítali, pokutu by samozřejmě ochotně podepsali, ale pracovat se jim nechtělo. Bohužel pro ně na úklidu trval i Hary, což je služební pes strážníků. 
      Nakonec tedy strážníky poslechnout museli, za Haryho bedlivého dohledu začali pytle plnit páchnoucím odpadem a samozřejmě je nakonec museli i odnést do kontejnerů na odpad.     

Foto MP

 


TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost