Foto

"Kriminalita v okolí začíná být neúnosná, pomozte prosím!"

Čtenář prosí o pomoc při pátrání po kole Ghost Kato 1 a elektrokoloběžce Nitro scooters ukradených na Doubravce

17. června 2021 17:53 , aktualizace 18:04

Cyklista Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     S prosbou o pomoc se na nás obrátil čtenář, který nás upozornil, že v okolí Habermannova náměstí v poslední době velmi stoupla kriminalita. Podle něj se někde v okolí zřejmě začal prodávat pervitin, protože se zde nyní ve zvýšené míře pohybují narkomané a s nimi se okamžitě zvýšil i počet krádeží v okolí. Ačkoli on i další sousedé na toto již několikrát upozorňovali, bohužel se stále nic neděje a krádeže pokračují.

     Smutné na tomto příběhu je, že nakonec i rodina tohoto čtenáře, se stala obětmi a v noci z úterý na včerejšek byl i jim vykraden sklep. Zatím neznámý zloděj jedny dveře vypáčil, u druhých rozlomil zámek a ze sklepa pak odcizil jízdní kolo a elektrokoloběžku:

  • Jízdní kolo Ghost Kato 1 černé barvy s devětadvacetipalcovými koly. Kolo bylo osazeno přední pneu Michelin, zadní Continental, rám je na spodní straně odřený, pod sedlem byla brašnička a na řídítkách navigace Sigma. Číslo rámu kola GD0045024, číslo kol WCR10G2448L

  • Elektrokoloběžka Nitro scooters Cruiser 1200 Plus

     Vzhledem k tomu, že muž i jeho paní byli kvůli kovidu půl roku bez práce, nyní nemají prostředky na nákup nového kola a koloběžky a moc tedy prosí o Vaši pomoc, je totiž možné, že někdo pachatele či odcizené věci někde viděl. Pokud by někdo ukradené kolo či koloběžku viděl, někdo mu je nabízel k prodeji nebo ví kde se nachází, prosí ho čtenář, aby okamžitě kontaktoval policii na bezplatné lince 158. 


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.