Foto

Ukradl auto dokonce i s přívěsem

Policie pátrá po pachateli pořádně drzé krádeže

středa 14. dubna 12:11 , aktualizace 12:33

Krádež Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      V neděli 4. dubna krátce po půlnoci do objektu uzamčeného servisu ve Velkých Dvorcích na Tachovsku vnikl zatím neznámý pachatel, který si z prostoru kuchyňky vzal klíče od vozidla značky Ford Ranger, které stálo zaparkované na dvoře servisu. S tímto vozem i s přívěsem na odtah vozidel, který byl za autem připojený, odjel neznámo kam. Délka vleku je přibližně 6 metrů a má speciální sklopnou nájezdovou rampu, jak je vidět na fotografiích.
      Krádeží pachatel způsobil škodu na odcizeném vozidle a přívěsu ve výši přibližně 800 000 korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněného užívání cizí věci.

      Po pachateli a odcizených věcech kriminalisté pátrají a v souvislosti s tím žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k vypátrání vozidla i vleku, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 459. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!