Foto Video

Ukradl ženě auto, převlékl se do jejího oblečení a pak havaroval

Poznáte toho zloděje aut? Líbí se mu cizí auta i oblečení, ale řídit moc neumí.

pátek 3. července 19:42 , aktualizace 19:43

Pátrání

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Zatím neznámý pachatel ve středu 1. července v době od 12:00 do 15:00 hodin odcizil vozidlo Volkswagen Polo, které jeho majitelka zaparkovala na svém pozemku před domem v Kynšperku nad Ohří. Pachatel poté s vozidlem odjel směrem na Most, cestou se někde převlékl do trička ženy, které našel ve voze a na hlavu si posadil její slaměný klobouk. 
     Po chvíli jízdy ale zloděje štěstí opustilo, s vozidlem havaroval a skončil v příkopu. Pak se mu ale začala doslova lepit smůla na paty, zastavil totiž u něj řidič, který nehodu viděl a nabídl mu pomoc. Zloděj sice odmítl, ale během toho ho natočila kamera v autě druhého šoféra.
     Na tomto místě policisté později našli odstavený Volkswagen a momentálně po zloději intenzivně pátrají.

     "Žádáme případné svědky, kteří na přiloženém kamerovém záznamu poznají či mohou sdělit jakékoliv informace k muži ve slaměném klobouku, které pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obrátili na policisty z Obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří na telefonním čísle 974 376 755 či 735 788 348," uvedl mluvčí policie.


 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.