Foto

Napadenému probodl břicho i hrudník

Ukrajinci zaútočili na kolemjdoucí muže se ženou

4. listopadu 2018 11:13 , aktualizace pondělí 5. listopadu 15:06

Cizinci Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

Aktualizováno:

Devatenáctiletý Ukrajinec jde za pokus o vraždu do vazby

Devatenáctiletý Ukrajinec jde za pokus o vraždu do vazby

06. 11. 2018, 13:16, aktualizace 11. 12. 2018, 13:37

Vraždit se pokusil v Plzni na Klatovské třídě, napadenému probodl břicho i hrudník

     K velice vážnému útoku, který snadno mohl skončit smrtí napadeného, došlo v noci na dnešek v Plzni na Klatovské třídě. U domu číslo 89 se potkala skupinka Ukrajinců se dvěma muži doprovázejícími ženu.

     Dle mluvčí policie k incidentu došlo kolem půlnoci a průběh měl být takový, že poté, co tři cizinci Čechy minuli, tak se otočili a napadli je. K průběhu napadení policie zatím víc neuvedla s tím, že kriminalisté vše stále ještě šetří. Nám se k průběhu podařilo přímo na místě zjistit, že 27letý Čech se fyzickému útoku ze strany cizinců nejprve dokázal ubránit, ale pak jeden z Ukrajinců vytáhl nůž a muže z Karlovarska dvakrát bodl, jednou do břicha a jednou do hrudníku.
     Policistům se podařilo zadržet tři podezřelé cizince a kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, kdy pachateli hrozí trest odnětí svobody až na deset let.
     Zadržení cizinci jsou momentálně v policejní cele a pobodaný 27letý muž skončil ve vážném stavu v nemocnici, kde se již podrobil operaci.
    V případě nových informací budeme aktualizovat.

Minulý víkend v Plzni: 

Krvavá bitka, napadli i zákazníky v Ráji kuřáků

Krvavá bitka, napadli i zákazníky v Ráji kuřáků

28. 10. 2018, 13:27, aktualizace 28. 10. 2018, 14:05

Na Americké v Plzni opět tekla krev a sanitky odvážely zraněnéAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.