Foto Video

Ukrajinec se dvěma promile ujel od nehody

Jen během pár minut poté způsobil další nehodu, tentokrát již se zraněním

úterý 23. dubna 13:31 , aktualizace 14:10

Alkohol Cizinci Doprava Nehody Záchytka

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V neděli před sedmou hodinou večer jel řidič, podle našich informací Ukrajinec, s vozem Dacia Lodgy po Klatovské třídě směrem na Bory, když na křižovatce se Sukovo ulicí nezvládl řízení a narazil do zadní části na semaforu stojícího vozu Hyundai Alantra.
     Řidič na místě nezastavil, ale pokusil se ujet. Projel ulicemi Sukova, Schwarzova a Tomanova, kde ale na křižovatce s ulicí Karla Vokáče nedal přednost zprava vozu Opel Vectra a došlo k dalšímu střetu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky.
     Při této nehodě utrpěl zranění hlavy řidič Opelu, kterého přivolaní záchranáři transportovali do nemocnice. Řidiče Dacie na místě zajistili policisté.
     "Cizinec narozený v roce 1996 nadýchal při zkoušce na alkohol 2,04 promile. Způsobená škoda byla odhadnuta na 220 tisíc korun a případem se dále zabýváme," uvedla tisková mluvčí policie.
     Muž byl zadržen a převezen na záchytku, odkud byl po vystřízlivění umístěn do policejní cely s tím, že s ním bude konáno zkrácené přípravné řízení ve 48 hodinách.

Foto a video čtenáři

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.