Foto

Uprchl od nehody - policisté nyní intenzivně pátrají po řidiči Bentley

Dopravní nehoda uzavřela hlavní tah na Karlovy Vary hned za Globusem - škoda půl milionu

20. prosince 2016 22:08 , aktualizace 22:19

     Dnes po páté hodině odpoledne došlo v Plzni za OC Globus k dopravní nehodě, která kompletně uzavřela hlavní tah na Karlovy Vary.
     Asi 500 metrů za kruhovým objezdem ve směru ven z Plzně narazilo luxusní Bentley do před ním jedoucího vozu Audi A3. Vozidlo Audi bylo nárazem odmrštěno do příkopu na levé straně vozovky a pravděpodobný viník nehody, řidič Bentley z místa nehody ihned utekl. Bentley nebylo nehodou viditelně moc poškozeno, zatímco Audi má kompletně zdemolovanou záď.

     Na místě zasahovaly všechny základní složky IZS a záchranáři z místa transportovali dva muže z vozu Audi do nemocnice. Škodu policisté předběžně odhadují na půl milionu. Svědek na místě nám uvedl: "Řidič byl mladý, těsně před nehodou zde závodil s jinými řidiči a už jsem ho tu jezdit viděl víckrát, vždy najíždí na jiná, rychlá auta a provokuje řidiče k rychlé jízdě."

      Na místě zasahovaly všechny základní složky IZS a záchranáři z místa transportovali dva muže z vozu  Audi do nemocnice. Odhadovaná škoda na vozidlech je minimálně půl milionu korun.

     Kvůli odstraňování následků nehody byla silnice I/20 uzavřena až do čtvrt na deset večer.