Foto

U Plzně opět chytali nelegální migranty

Migranti vyskákali z právě vykládaného kamionu v logistickém areálu

31. března 2021 12:32 , aktualizace 13:22

Cizinci Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     V pondělí krátce po sedmé hodině večer v jedné z firem v logistickém areálu Prologis Park Plzeň - Štěnovice z nákladového prostoru právě vykládaného kamionu opět vyskákalo několik nelegálních migrantů a před překvapenými pracovníky se rozutekli po areálu. Zaměstnanci okamžitě přivolali policii.
     Na místo vyjely policejní hlídky a začaly po mužích pátrat, povoláno bylo i družstvo zásahové jednotky a vrtulník Letecké služby Policie České republiky. Oba tyto útvary však krajský operační důstojník v krátké době odvolal, protože díky rychlému a perfektnímu nasazení místní bezpečnostní služby a policistů byli všichni čtyři migranti téměř okamžitě nalezeni a zajištěni.
     Cizinci byli poté předáni policistům z odboru cizinecké policie, kteří s nimi provedli identifikační úkony. Následně byli umístěni do specializovaného zařízení pro cizince. Případem se nyní zabývají kriminalisté Územního odboru Plzeň-venkov pro podezření ze spáchání trestného činu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice.  

      Téměř totožná situace se v tomto areálu odehrála již před třemi týdny, kdy se do okolí rozprchlo dokonce osm migrantů z Afghánistánu. I v tomto případě byla nasazena zásahová jednotka a policejní vrtulník s termokamerou.


Pátrání po Afgháncích - nasazen vrtulník i zásahová jednotka

Pátrání po Afgháncích - nasazen vrtulník i zásahová jednotka

09. 03. 2021, 10:38, aktualizace 10. 03. 2021, 11:46

V noci na dnešek probíhala u Plzně rozsáhlá pátrací akce - přinášíme pohled z vrtulníkuAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.