Foto

V Plzni uprchl vězeň

Pozor, z odloučeného pracoviště MEA na Nové Hospodě utekl odsouzený

3. prosince 2018 20:59 , aktualizace úterý 4. prosince 14:10

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté pátrají po vězni z Věznice Plzeň, který dnes ve večerních hodinách utekl z pracoviště v závodě MEA, nejedná se o útěk v pravém slova smyslu,  vězni zde nejsou střeženi, takže pracoviště spíše svévolně opustil. Vzhledem k tomu, že jde o osobu odsouzenou, je na něj již ale pohlíženo jako uprchlého vězně.

Tomáš Krušpan

Narozený 27. dubna 1990 v Ostrově
Před nástupem trestu se zdržoval v Novém Strašecí Komenského náměstí 201 okres Rakovník
     Uprchlý vězeň má nakrátko ostříhané hnědé vlasy, kouty a šedomodré oči. Je středně vysoký, atletické postavy vysoké 175 - 180 cm, váží 85 kg, má krátké světle hnědé vlasy s čelními kouty a má výrazně modré oči. Je stáří 28 let. Na sobě měl naposledy oblečené tmavé kalhoty, černou bundu a fialovou fleesovou vestu.

     Policisté žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání. V případě jakýchkoliv poznatků k pobytu nebo pohybu hledaného vězně, volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.


 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.