Aktuálně Foto

Utekl z nemocnice a zabil se skokem pod vlak

Dnes ráno muž zřejmě dobrovolně ukončil svůj život

12. března 2018 13:20 , aktualizace 13:22

Smrt Železniční nehoda

     Dnes ráno cestující ve vlaku nedaleko viaduktu na křížení silnice z Plzně do Rokycan a železniční trati zahlédl u trati v příkopu lidské tělo a informoval o tom policii. Na místo okamžitě vyrazila hlídka, která nalezla tělo muže, bohužel již nejevící známky života. Na místo vyjela kompletní výjezdová skupina a byl povolán koroner k provedení ohledání těla.
     "Z dosavadního šetření vyplývá, že s největší pravděpodobností došlo ke střetu blíže nezjištěného projíždějícího vlaku s mužem. Ve věci byla nařízena soudní pitva a veškeré okolnosti této tragické události jsou nadále v šetření policistů," uvedla k případu tisková mluvčí policie s tím, že s ohledem na rodinu nebude policie zveřejňovat více podrobností.
    Dle našich informací zemřelý muž utekl z nemocnice v Plzni, kde byl hospitalizován. 

    Provoz na vlakové byl rychlostně omezen.

Jde tak již o třetího mrtvého muže nalezeného během posledních čtyř dnů

     V pátek 9. března v 11:45 hodin byl v obci Horšovský Týn v ulici Nádražní pod mostkem, kde protéká řeka Radbuza, nalezen muž bez známek života. Na místo vyjeli domažličtí kriminalisté, kteří ztotožnili zemřelého. Jednalo se o šestatřicetiletého muže z Horšovského Týna. Jeho tělo bylo ohledáno koronerem, přičemž na těle nebyly zjištěny známky cizího zavinění.
     "Příčina úmrtí stanovena nebyla, a tak kriminalisté nařídili soudní pitvu zemřelého. Provedli ohledání místa nálezu těla a šetření v okolí. Případem se dále zabývají," uvedla tisková mluvčí policie k tomuto případu.   

     V sobotu 10. března dopoledne bylo nalezeno tělo muže bez známek života, které bylo částečně ponořeno ve vodě strouhy napájející rybník u Starého Plzence a Sedlece. Na místo vyjížděli k nahlášenému nálezu policisté, kteří prostor uzavřeli, dorazil výjezd kriminální policie a následně i koroner.
     "V deset třicet jsme přijali oznámení o nálezu mrtvého muže, po příjezdu policistů na místo byla zjištěna totožnost muže narozeného v roce 1954," uvedla mluvčí policie a doplnila, že cizí zavinění smrti muže bylo dosavadním šetřením předběžně vyloučeno. V případu je ale nařízena soudní pitva, která by měla určit přesnou příčinu úmrtí muže. Policisté se případem nadále zabývají.