Pistolí ozbrojený taxikář na Doubravce zachránil ženu

Zbitá žena skončila v nemocnici, agresor na záchytce

2. prosince 2022 17:05 , aktualizace 17:17

Alkohol Napadení Záchranáři Záchytka Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Pořádné drama se v noci ne včerejšek po půlnoci odehrálo v Plzni na Doubravce v ulici Na Rybníčku. 

     Do vozu služby přepravy osob, který zde čekal na zákazníka, nasedla zbitá žena a s prosbou o pomoc se zhroutila na sedadlo spolujezdce. K vozu se v tu chvíli přiřítil muž, který ženu otevřenými dveřmi začal bít, načež jí za vlasy vyvlekl z vozu. 
      Řidič pochopitelně vystoupil a snažil se ženy zastat, agresor mu ale začal vyhrožovat, nadávat a kopat do vozu, u kterého poškodil dveře a zrcátko. Poté svůj vztek znovu obrátil proti ženě ležící na zemi a kopl ji do hlavy.

      Řidič agresora znovu okřikl a pokusil se ho od ženy odtrhnout, ten ale opět s výhružkami vyrazil proti řidiči a pokusil se ho napadnout. Taxikář v obavě o své zdraví a život sáhl po své legálně držené pistoli a na útočícího muže namířil.
      Pohled do namířené hlavně agresora poněkud schladil, obrátil se proto znovu ke své původní oběti, popadl ženu za vlasy a táhl jí pryč.

      V tu chvíli již ale na místo přijížděli policisté, přivolaní svědky události, kteří agresivního muže omezili na osobní svobodě a zraněné ženě přivolali Zdravotnickou záchrannou službu. "Ženu se zraněními utrpěnými při napadení jsme při vědomí transportovali na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

      "Policisté se zabývají případem, kdy muž narozený v roce 1984 po předchozí slovní rozepři fyzicky napadl ženu narozenou v roce 1992. Útoku částečně zabránil svědek události použitím hrozby legálně drženou zbraní. Útočník byl omezen na osobní svobodě a protože při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 1,57 promile, byl umístěn na protialkoholní záchytnou stanici.
      Případ pro podezření z úmyslného ublížení na zdraví dále prověřujeme,"
doplnila tisková mluvčí policie. 

Foto ilustrační

      

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.