Foto

Barvou znečistil okno i fasádu domu

Policie hledá svědky a pátrá po vandalovi, který v sobotu ráno řádil na Doubravce

15. listopadu 2021 15:02 , aktualizace 16:00

Pátrání Vandalství

Partner článku – Jídlonoš

     Neznámý vandal se v sobotu mezi osmou a devátou hodinou ráno zaměřil na přízemní okno panelového domu v Plzni na Doubravce. "Obyvatelka jednoho z přízemních bytů panelového domu se na policisty obrátila s tím, že jí kdosi potřísnil žlutou barvou okno, parapet a stékající barva dále poškodila i fasádu domu. Přivolaní policisté místo činu ohledali, zadokumentovali, zajistili maximálně možný počet stop a provedli fotodokumentaci místa," popsala tisková mluvčí policie s tím, že ještě po příjezdu policejní hlídky nebyla barva dostatečně zaschlá a stékala po fasádě domu. 

     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci, po pachateli pátrají a případem se dále zabývají. Policisté touto cestou žádají případné svědky, kteří zahlédli pachatele, aby se neváhali obrátit na policisty obvodního oddělení Plzeň 4 nebo zavolali na tísňovou linku 158. Za případné poznatky policisté děkují.

Foto PČR

 Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí