Foto

Utržené zrcátko srazilo seniorku do příkopu

Při střetu dvou vozů byla zraněna i kolemjdoucí starší žena

15. září 2020 17:43

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera těsně před polednem došlo na silnici u Žalmanova k dopravní nehodě, při které se střetly dva vozy a zraněna byla i kolem procházející žena.
     "Čtyřiačtyřicetiletá řidička osobního automobilu značky Ford, která jela ve směru z Prahy na Karlovy Vary, měla odbočovat na místo mimo pozemní komunikaci v době, kdy jí předjížděla dvaačtyřicetiletá řidička vozidla značky Hyundai. Přitom mělo dojít k nárazu pravé přední části vozidla značky Hyundai do levé přední části automobilu značky Ford. Po nárazu měl být automobil značky Hyundai odražen mimo vozovku. Při střetu se mělo zároveň ulomit zpětné zrcátko vozidla značky Hyundai, které zasáhlo v místě stojící sedmdesátiletou chodkyni. Ta byla následně tímto nárazem odražena do silničního příkopu," popsal tiskový mluvčí policie.
     Po dopravní nehodě byla lehce zraněna čtyřiačtyřicetiletá řidička a také sedmdesátiletá chodkyně, obě ženy byly převezeny do karlovarské nemocnice k ošetření. 
     Všechny tři účastnice dopravní nehody se podrobily orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!