V bytě našla cizí ženu s 4,36 promile

Nezvaná návštěva skončila na záchytce

16. července 2021 13:04 , aktualizace 13:13

Alkohol

Partner článku – Jídlonoš

     Pořádné překvapení čekalo včera večer majitelku bytu v Kralovicích. Když totiž chtěla vejít do bytu, ve kterém dříve bydlela její matka, zjistila, že jsou v domněle prázdném bytě klíče zevnitř v zámku. Zevnitř se navíc ozýval podivně znějící hlas cizí ženy, která majitelku kategoricky odmítala vpustit.
     Zmatená majitelka se obrátila na policisty, kteří na místo přivolali zámečníka. Poté, co policisté do bytu vstoupili, nalezli nezvanou obyvatelku, která ale nebyla schopna komunikace. "Na posteli byla nalezená padesátiletá žena, která nebyla schopná se ani postavit na nohy. Protože jí byla naměřena hodnota 4,36 promile alkoholu, byla žena transportována k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici," popsala tisková mluvčí policie. Policisté dále zjistili, že matka majitelky, která byt dříve obývala je v současné době dlouhodobě hospitalizována v psychiatrické léčebně. Tam zřejmě předala klíče od bytu ženě, která v něm byla nalezena.

Foto ilustrační

Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí