Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

V centru Plzně ujela řidiči pošťácká dodávka

Vozidlo se naštěstí nepřevrátilo přímo do rušné křižovatky, ale zůstalo viset v křoví nad ní

9. června 2021 11:34 , aktualizace 11:53

     Dnes dopoledne kolem desáté hodiny řidič dodávky jezdící pro Českou poštu vykládal balík na ulici sady 5. května a zapomněl zajistit vozidlo ruční brzdou. Dodávka se poté samovolně rozjela, zamířila k hotelu Marriott, pak ale přejela napříč ulici, dojela na trávník a přes ten na travnatý svah, kde se začala převracet na magistrálu k Rychtářce, k jejímu úplnému převrácení naštěstí nedošlo, protože dodávku zastavilo křoví, na kterém zůstala ležet bokem.
     První na místě byla městská policie, která dodávku provizorně zajistila horolezeckými lany. Následně dorazili hasiči, kteří zajištění proti převrácení dokončili popruhem a navijákem. Dodávka byla následně vyproštěna navijáky hasičů a odtahové služby. Policisté poté s řidičem narozeným v roce 1998 vše vyřešili na místě v příkazním řízení.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.