Foto

V domě okradl spící majitelku

Poznáte muže, který platil kradenou bankovní kartou?

čtvrtek 15. dubna 15:51 , aktualizace 16:17

Krádež Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Policisté prověřují případ ke kterému došlo v pondělí 5. dubna ve Skvrňanech. Zatím neznámý pachatel v brzkých ranních hodinách vnikl do rodinného domu i přes to, že v něm spala jeho majitelka. Z domu si zloděj odnesl peněženku s platební kartou, se kterou následně provedl několik plateb, mimo jiné i na čerpací stanici MOL v Plzni na Gerské ulici. 
     Policisté se případem, ve kterém je dáno podezření ze spáchání přečinů neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a porušování domovní svobody začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycen podezřelý muž.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!