Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

V hotelu chtěl "zabíjet Araby" nožem a kladivem

Podivný zájemce o ubytování si nakonec ustlal v závěji před hotelem

13. února 2021 16:17 , aktualizace 16:41

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek kolem jedné hodiny přivezl taxík zájemce o ubytování do jednoho z hotelů v Plzni na Borských polích. Bohužel již od prvního pohledu bylo patrné, že muž je značně opilý a chová se velmi podivně. Muž mumlal cosi o tom, že by chtěl zabíjet Araby, kteří mají někde znásilňovat nějaké ženy.
     Vzhledem k tomuto chování recepční muže upozornila, že ho v tomto stavu ubytovat určitě nemůže, mimo jiné i proto, že měl za opaskem zastrčený nůž. Muž si pohledu recepční na zbraň všiml, nůž vyndal, před recepční s ním máchal a dle všeho vysvětloval, že takto bude zabíjet ty Araby.
     Recepční se zachovala duchapřítomně, muže uklidňovala a nenápadně vyrozuměla jak bezpečnostní službu Tuebor General Security tak i policii. Bohužel vše se stupňovalo, muž vytáhl z batohu kladivo, že i to má na Araby, zřejmě je hledal a nervózně procházel hotelovou halou, poté se usadil do křesla u recepce a netvářil se, že by chtěl hotel opustit. Naštěstí tyto, pro recepční zajisté šílené chvilky, ukončil rychlý příjezd jak vozů policie, tak i Tueboru.
     Policisté muže narozeného v roce 1992 vyvedli z recepce, ten se za chování omlouval a vysvětloval, že recepční nechtěl vyděsit, prý jí jen nůž a kladivo ukazoval a slíbil, že se do hotelu již vracet nebude.

     Bohužel asi o čtyři hodiny později se muž na místo vrátil a znovu se dobýval do hotelu. Recepční ho samozřejmě vpustit odmítla a tak si muž lehl do sněhu venku, že přespí zde. Policisté opět dorazili, na mužovy sliby již nepřistoupili a vzhledem k tomu, že mu naměřili 1,89 promile, transportovali ho na PASZ k vystřízlivění. 

Foto ilustrační, výjezd Tueboru k jinému případu

 

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.