Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Ve vlakovém kolejišti na Slovanech byl nalezen mrtvý muž

Nález přerušil vlakovou dopravu mezi Plzní a Starým Plzencem, na místě pracují kriminalisté

neděle 19. listopadu 19:23 , aktualizace 20:06

Hasiči Policie Smrt Záchranáři Železniční nehoda


     Dnes v šest hodin večer bylo v kolejišti železniční trati 191 mezi plzeňským hlavním vlakovým nádražím a železniční zastávkou v Koterově, přesněji mezi Velenickou a Strmou ulicí na Slovanech, nalezeno lidské tělo.

     Na místo okamžitě vyjeli záchranáři, policisté a samozřejmě také drážní hasiči, ale jakékoli pomoc zemřelé osobě již byla na první pohled jednoznačně vyloučena. "Muž narozený v roce 1998 utrpěl zranění neslučitelná se životem, lékař ZZS konstatoval exitus," uvedli záchranáři.

     Na místo tak vyrazil koroner a výjezd kriminální policie. Kriminalisté nyní zjišťují, jak se muž do kolejiště dostal a který vlak se s ním střetl.

     Provoz na trati byl přerušen, probíhá zajišťování náhradní autobusové dopravy.

Aktualizace:

     "Dle zatím zjištěných skutečností měl muž narozený v roce 1998 přecházet společně se svým známým železniční koleje, v místě, které k tomu není určené. Bohužel vlak, který jel ve směru na Plzeň, zachytil jednoho z přecházejících mužů a ten utrpěl zranění neslučitelné se životem.
     Na místo byl přivolán koroner a u zemřelého byla nařízena soudní pitva. Veškerými okolnostmi případu se v tuto chvíli zabývají kriminalisté z Městského ředitelství policie Plzeň,"
doplnila informace mluvčí policie.