Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Aktualizujeme: Multicar byl nalezen, děkujeme!

Starosta prosí o pomoc při pátrání po zloději, kterého zachytila kamera

pondělí 24. února 20:07 , aktualizace úterý 25. února 16:05

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

AKTUALIZACE:

Ukradený Multicar byl díky Vám nalezen!

Ukradený Multicar byl díky Vám nalezen!

25. 02. 2020, 14:09, aktualizace 25. 02. 2020, 15:05

Starosta Křimic děkuje za pomoc při pátrání po odcizeném vozidle a nálezce čeká odměna

Původní článek:

     Včera kolem druhé hodiny odpoledne došlo v Křimicích ke krádeži užitkového vozidla Multicar M25 rz PSA 03-69 zelené barvy se sklápěcím valníkem a ocelovou roštovou nástavbou.

Popis vozidla:

     Vozidlo bylo vybavené oranžovým majáčkem na střeše a na předním nárazníku hydraulickým zařízením pro připojení různých nástaveb. Na dveřích vozidla je vyobrazen znak obce Křimice, tedy zelná hlávka a vozidlo bylo po celkové generální opravě ve velmi dobrém stavu.

K případu se nám vyjádřil starosta Křimic Vít Mojžíš:

     "Prosíme občany o pomoc při hledání pachatele i našeho malého nákladního auta značky Multicar, které nám bylo ukradeno včera odpoledne. Již z pátku na sobotu byla z tohoto auta odcizena autobaterie, což bylo v sobotu hlášeno a šetřeno policií. Baterii pak pachatel v neděli při krádeži auta opět nainstaloval," uvedl starosta Mojžíš s tím, že pachatelé si dle všeho v neděli už chvíli po jedné hodině odpoledne místo obhlíželi od budovy nádraží a jednoho z nich zachytila kamera.
     "Podezřelý řidič měl černou bundu s výrazným světlým pruhem přes prsa, na hlavě měl černou čepici a byl kuřák. Na místo přijeli v pátek v půl páté odpoledne zřejmě vozidlem Škoda Fabia světlé barvy, bílá nebo stříbrná. Toto vozidlo z místo totiž odjelo až v neděli po krádeži Multicaru před pátou odpoledne. Pohyb osob okolo této škodovky byl zaznamenán i v sobotu během noci," doplnil ještě starosta.

     Pokud jste zaznamenali ve výše uváděných hodinách podezřelý pohyb osob či pokud máte jakékoli informace k této krádeži, prosím volejte na městský obvod Plzeň - Křimice tajemníkovi na tel: 606 202 566 nebo přímo na policii ČR 158. V případě nalezení vozu Vás samozřejmě čeká odměna.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.