Foto

V noci bylo v Lobzích vykradeno auto - majitel přišel téměř o vše k provozování své živnosti

Policisté pátrají po pachateli i odcizeném nářadí

pátek 3. září 18:31 , aktualizace 20:24

Pátrání

Partner článku – Klimahome

     V noci ze čtvrtka na pátek bylo vykradeno auto Dacia Dokker zaparkované v Plzni Lobzích v Republikánské ulici. Podle majitele zde bylo vozidlo zaparkováno v době od dvaadvacété hodiny do pěti do rána, kdy byla krádež zjištěna.
     Pachatel či pachatelé ukradli větší množství materiálu, vrtaček a nářadí. Jde o kufr s nářadím Stanley Fatmax černý velikosti 46 x 24 x 31cm včetně nářadí jako žlutočerné šroubováky a kleště, déle zmizely krimpovací kleště RJ45 zelené, štípací kleště na trubky stříbrné, sikovy kleště, čapkové kleště, nůž, metry, multimetr červený, ráčnové univerzální klíče Berner, různé ploché klíče od velikosti 8-19. Dále příklepová vrtačka s možností sekání značky Makita včetně příslušenství jako mazací tuk, sada vrtáků 5-16 mm různé délky, sklíčidlo SDS plus normální sklíčidlo, sekací majzlíky, set Aku vrtačky Graphite a další. Majitel tak přišel téměř o vše potřebné k provozování své živnosti.
     Policisté velmi rádi přijmou vaše informace, které by jim pomohly dopadnout pachatele či vypátrat kradené věci.


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.