Foto

Před chvílí opět "udělali" COOP na Lochotíně

Policisté pátrají po pachateli, který se specializuje na velice rychle prováděné vloupání

neděle 29. ledna 12:15 , aktualizace 12:34

Partner článku – Optika Ofitop

      Dnes dopoledne těsně před půl desátou se zatím neznámý zloděj vloupal do prodejny COOP v Aleji Svobody v Plzni. Zde pronikl k pokladně a ze stojanu odcizil cigarety. Pokud vám tento začátek článku něco připomíná, nemýlíte se, stejnou prodejnu vykradli i minulý týden.
     Zloděj se stejně jako minule zaměřil na cigarety umístěné ve stojanu u pokladny a vloupání bylo opět provedeno velice rychle. Jediný rozdíl byl ve způsobu provedení vloupání, zatímco minule vypáčil zámek vstupních dveří, nyní rozbil výlohu.

      Vloupání opět zaznamenal operátor pultu centralizované ochrany a na místo vyslal hlídku bezpečnostní služby Tuebor General Service. Strážný k obchodu dorazil za pouhých osm minut, ale zloděj bohužel znovu stihl uniknout.


Minulý případ zde:

V noci byl vykraden COOP na Lochotíně

       V noci v pondělí na úterý těsně před druhou hodinou se zatím neznámý zloděj vloupal do prodejny COOP v Aleji Svobody v Plzni. Zde po vypáčení vstupních dveří pronikl k pokladně a ze stojanu odcizil několik kartonů cigaret.

      Škoda mohla být samozřejmě podstatně větší, zloděje ale vyrušil alarm, který svým vstupem do prodejny spustil. Na základě signálu na pultu centralizované ochrany byla na místo okamžitě vyslána hlídka bezpečnostní služby Tuebor General Service, ačkoli ale strážný k obchodu dorazil během několika minut, zloděj byl již pryč.
      Strážný proto zajistil objekt a přivolal policisty, kteří si řešení případu převzali.

      "Zabýváme se případem vloupání do prodejny, odkud po násilném vstupu pachatel odcizil 160 krabiček cigaret různých značek. Případem se dále zabýváme a po pachateli pátráme," uvedla nám tisková mluvčí policie. 


 


Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.