Foto

V noci v Plzni kvůli sexu pobodali muže

Pachatel je v cele a motivem měl být milenecký vztah a neopětovaná láska

14. července 2018 14:41 , aktualizace 15:37

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

    V noci na dnešek došlo v centru Plzně ke konfliktu a následnému pobodání mezi dvěma muži.
    Vše začalo tak, že nedaleko čerpací stanice OMV U Prazdroje byl nalezen pobodaný muž, který dle našich informací utrpěl bodnořezná zranění na ruce i na zádech a musel být transportován do nemocnice. Na místo samozřejmě okamžitě dorazili policisté z OHS a OOP Plzeň střed, kteří mimo jiné začali propátrávat okolí. Díky osobní znalosti místa se policistům ve velice krátké době podařilo najít pelech bezdomovců se značnými, čerstvými a krvavými stopami. Zde byl také zajištěn podezřelý muž.  
     Policisté k případu uvedli, že k fyzickému napadení mezi dvěma muži došlo již kolem deváté hodiny večer pod mostem v centru Plzně a muž narozený v roce 1979 dle všeho nožem napadl muže narozeného v roce 1976.
     Policisté pak ještě uvedli, že útočník měl více než jedna promile alkoholu v krvi a napadený měl dokonce necelé tři promile a také potvrdili, že pachatel je nyní v cele.
     My jsme dnes na místě zastihli další bezdomovce, kteří nám uvedli, že muži se nejprve pohádali a pak jeden na druhého zaútočil, dle jedné verze nožem, dle další rozbitou lahví. Motivem útoku pak měl být milenecký vztah mezi oběma a neopětovaná láska jednoho z nich.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.