Opilý muž zmlátil své vlastní rodiče

Maminku bil do obličeje a tátu pokopal, oba senioři pak museli být ošetřeni a otec skončil v nemocnici

středa 19. května 14:54 , aktualizace 14:56

Alkohol Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V noci na dnešek došlo v bytě v jednom z domů v ulici alej Svobody v Plzni na Lochotíně k naprosto nepochopitelnému útoku muže na jeho vlastní staré rodiče.

     Muž se kolem půlnoci vrátil domů silně opilý a zřejmě se kvůli svému stavu s rodiči nepohodl. Ani opilost však nemůže omluvit to, co udělal vzápětí. "Dvaačtyřicetiletý muž nejprve několika ranami do obličeje udeřil svou osmašedesátiletou maminku. Následně přistoupil ke svému dvaasedmdesátiletému otci a kopl ho tak silně, že mu způsobil krvácivé zranění," popsala neuvěřitelný případ tisková mluvčí policie.
     Šokovaný a zraněný otec opilce se o pomoc obrátil na policii a na místo okamžitě vyjely hlídky. "Přiřítilo se sem několik policejních aut pod majáky, už od Lidické bylo slyšet hvízdání jejich gum," popsal nám jeden ze sousedů s tím, že po příjezdu policistů začal muž křičet na celý dům, že tam nebude, ať ho okamžitě nechají odejít a nakonec ho policisté vyváděli v poutech.
     "Vzhledem k tomu, že agresor odmítal s hlídkou spolupracovat, byl vulgární a nereagoval na výzvy, policisté ho za použití donucovacích prostředků zpacifikovali, omezili na osobní svobodě a převezli na obvodní oddělení k dalším opatřením," doplnila mluvčí policie a uvedla, že při dechové zkoušce na alkohol výtržník nadýchal bezmála tři promile.
     Zraněného seniora museli záchranáři po ošetření na místě transportovat do nemocnice. 

Foto ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.