Foto

V Plzni se srazila sanitka s motorkářem

Na křižovatce Jateční x Rokycanská zasahují všechny složky IZS

27. července 2019 11:59 , aktualizace 12:53

Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Dnes dopoledne kolem jedenácté hodiny došlo v Plzni na křižovatce Jateční x Rokycanská k vážné dopravní nehodě. Srazila se zde sanitka ZZS jedoucí po Rokycanské pod majáky ve směru do centra s motocyklem Harley-Davidson jedoucím ve směru od pivovaru a odbočujícím do Jateční ulice. Sanitka v době nehody transportovala pacientku.
     Zraněnému motocyklistovi samozřejmě jako první poskytla pomoc právě posádka nabourané sanitky, pak ho do péče převzala posádka dalšího vozu a transportovala ho do nemocnice na urgentní příjem. Záchranáři zraněni nebyli a přepravovaná pacientka byla předána posádce další sanitky.
     Na místě zasahovaly všechny složky IZS a průběh nehody i míru zavinění na místě právě šetří police.

     "Sanitku řídil řidič-záchranář narozený v roce 1974 a motocykl řídil muž muž narozený v roce 1979. Sanitka projížděla křižovatku za použití VRZ. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovou zkouškou s negativním výsledkem. Příčina dopravní nehody je předmětem dalšího šetření," uvedla nám mluvčí policie.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…