Foto

V převráceném voze byl zraněn otec s dcerou

U dnešní odpolední dopravní nehody zasahovaly všechny záchranné složky

sobota 6. srpna 17:58 , aktualizace 18:10

Partner článku – Klimahome

     Dnes odpoledne po čtvrté hodině došlo na silnici mezi Nýřany a Heřmanovo Hutí k dopravní nehodě, po které zůstalo v příkopu převrácené vozidlo na střeše a v něm byly zraněny dvě osoby. Na místo samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

    Hasiči zajistili místo nehody. Oběma zraněným, jednalo se o seniora s dcerou, poskytovali předlékařskou pomoc až do příjezdu zdravotnické záchranné služby a dále zabezpečili auto proti požáru. Po příjezdu na místo si oba zraněné převzali záchranáři a transportovali je do nemocnice.
     Provoz na komunikaci byl během zásahu záchranných složek řízen kyvadlově.

     Podle mluvčí policie k nehodě došlo tak, že řidič narozený v roce 1931 a jedoucí ve voze Peugeot 206 nestačil adekvátně zareagovat na vozidlo stojící na odbočce do Přehýšov, uvedl svůj vůz do smyku a poté se s ním převrátil do příkopu. "Policisté muže podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem," dokončila mluvčí s tím, že policisté se nehodou dále zabývají.


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.