V rámci další dosažené mety Krimi - Plzeň představuje nového partnera - firmu VOCHOC TRADE s.r.o.

Děkujeme čtenářům, je vás stále víc a víc a za vše děkujeme našim partnerům

úterý 20. února 11:48 , aktualizace středa 21. února 08:19

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Rádi bychom se s Vámi čtenáři podělili o radostnou událost pro celou naší redakci.

     Jak jistě víte, naše Facebooková stránka je významnou podporou našeho webu KRIMI - PLZEŇ a právě díky Facebooku se k Vám naše zprávy dostávají prakticky ihned. Proto nás velmi těší, že počet čtenářů, kteří naše Facebookové stránky označili "To se mi líbí" ( Like) právě dosáhl čísla 55 tisíc. 
     To samozřejmě značně zvyšuje dosah námi sdílených článků a náš web tak jen od začátku roku navštívilo více než dva miliony čtenářů, čímž se i nadále držíme na špici zpravodajství Plzeňska i západních Čech.

     Takový úspěch by samozřejmě nebyl možný bez podpory našich partnerů a my bychom Vám dnes rádi představili další firmu, která se rozhodla nás v našem úsilí podpořit. Novým partnerem Krimi - Plzeň se stala společnost Vochoc Trade, s.r.o. z Plzeňska.

Firmu jsme samozřejmě navštívili a vedení pro Vás trochu vyzpovídali:

Kdo jste?

     Jsme česká firma, která byla založena v roce 1992, dá se říci, že v kuchyni rodinného domu ve Zbůchu. Z malinké rodinné firmy jsme během 25 let vyrostli ve stabilní vyspělou firmu. Od počátku se zabýváme prodejem osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) – zkrátka, v našem sortimentu najdete vše od pracovních rukavic na zahrádku, přes pracovní obuv na stavbu až po speciální oděvy do těch nejtěžších pracovních rizik.
     Mnoho Plzeňáků nás zná buď jako dodavatele osobních ochranných pracovních prostředků například do firmy, ve které pracují nebo jako prodejnu, do které si zajdou zakoupit pracovní prostředky pro víkendové chalupaření.
  

Čím jste v oboru výjimeční?

     Naše know-how se opírá o neustálý kontakt s výrobní praxí zákazníků. Čerpáme také ze zkušeností a schopností našeho stabilního týmu zdatných a odborně proškolených pracovníků.
     Můžeme Vám nabídnout nejen osobní ochranné pracovní prostředky pro jakoukoliv pracovní aktivitu, ale také kvalitní obuv a oděvy pro volný čas, což mnohé zákazníky velmi mile překvapí. Každý rok rozšiřujeme sortiment dle nejnovějších trendů a požadavků zákazníků.
     V našich prodejnách se Vám vždy věnují velmi milé a ochotné prodavačky, které Vám rády pomohou s výběrem jakýchkoliv ochranných pracovních prostředků i do těch nejtěžších pracovních podmínek.
     Během naší praxe jsme se setkali s mnoha zajímavými případy, díky kterým jsme získali zkušenosti, které jsou k nezaplacení. Troufneme si tedy říci, že jsme odborníky v oboru.
     Preferujeme dlouhodobou kvalitní spolupráci a prioritou všech našich činností je 
stálá nejvyšší kvalita. 
     Nabízíme například i výrobu pracovních oděvů dle přání zákazníka. Můžeme se pochlubit i certifikátem na výrobu ochranných pracovních prostředků proti tepelným rizikům, který platí i v mezinárodním měřítku.
     V souvislosti se zkvalitněním výroby rozvíjíme i naše měřící laboratoře, kde si ověřujeme základní vlastnosti používaných materiálů tak, abychom zákazníkovi předložili skutečně kvalitní výrobek.

Proč by si měl zákazník vybrat právě Vaší firmu?

     Vždy se snažíme zákazníkům nabídnout to nejvhodnější řešení pro dané pracovní podmínky. Máme možnost velkých skladovacích prostorů a tak můžeme většinu zboží držet skladem a uspokojit tak potřeby zákazníků okamžitě, nebo jim alespoň zboží obratem dodat do pár dnů. Díky našemu velkému vozovému parku jsme schopni obsloužit firemní zákazníky v pravidelných smluvených dnech. A tam, kam zboží nemůžeme dodat v rámci našich rozvozových tras, zašleme zboží přepravní společností.
     Naši obchodní zástupci velmi rádi navštíví kteroukoliv firmu, navrhnou nejvhodnější řešení daných pracovních rizik a následně vypracují nezávaznou nabídku osobních ochranných pracovních prostředků pro její zaměstnance. Prodejem zboží ale naše spolupráce se zákazníky rozhodně nekončí! O naše zákazníky se pečlivě staráme, poskytujeme jim poprodejní servis ve formě odborného poradenství, řešíme revize OOPP a pomáháme jim i s případnou evidencí pracovních oděvů jejich zaměstnanců.
     Vzhledem k neustálému kontaktu s výrobci a dodavateli můžeme našim zákazníkům nabídnout nejmodernější systémy a komponenty za velmi příznivé ceny.
     Naší velkou předností je i prodej nadměrných pracovních oděvů a nadměrné obuvi. Řekněte sami, kde jinde v Plzni koupíte oděvy až do velikosti  7XL a obuv až do velikosti 52?
     Není podstatné, jestli k nám přijdete pro jedny pracovní kalhoty či obuv, oslovíte nás přes e-shop, nebo jednáte o komplexní dodávce pro firmu, vždy dostanete to nejlepší pro dané podmínky.

A kde Vás zákazníci najdou?

     Zákazníci nás najdou na adrese Domažlická 216, téměř až na konci Plzně na Nové Hospodě („stará výpadovka na Domažlice“). Zákazníci jistě ocení možnost bezproblémového parkování přímo před prodejnou nebo ve dvoře, není tedy problém u nás zaparkovat i např. větší dodávku. I proto k nám někteří zákazníci velmi rádi jezdí nakupovat. Pokud k nám chtějí zákazníci přijet MHD, najdou nás cca 5 minut pěší chůze od konečné stanice trolejbusu č.12 a č.15 Nová Hospoda. Další naši pobočku naleznete v Přešticích v areálu bývalé Oděvy.  
     Za návštěvu rozhodně stojí i náš e-shop www.vochoc.cz, kde si můžete zboží objednat a na prodejně si jej již jen vyzkoušet a vyzvednout. Možnost zaslání zboží přepravní službou je samozřejmostí. 

     Rádi tedy tohoto partnera vítáme do řad společností, bez kterých bychom Vás nemohli o událostech v našem kraji informovat. Jedná se o:

  • Pletiva Dobrý - jeden z nejsilnějších hráčů na trhu s ploty, pletivy, sloupky, vzpěrami, bránami a prostě vším, co potřebujete k vybudování kvalitního plotu
  • Advokátní kanceláři Cink a partneři - zkušení advokáti, kteří vám rádi pomohou s vašimi problémy
  • Autosalon Dajbych - nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku
  • ZetComp - Rychlá a odborná pomoc pro váš počítač. Expresní vyzvednutí do 24 hodin, oprava nebo diagnostika většinou do 48 hodin. Servis, opravy, údržba, poradenství v oblasti IT
  • Bezpečnostní služba Sany Guard - prověřená a spolehlivá bezpečnostní agentura
  • Mraknet - Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery.
  • D.S.D METAL plus - společnost, která Vás může ochránit před ohněm
  • DELTA Plzeň - osvědčený dodavatel okenních folií a zabezpečovacích a kamerových systémů
  • Prestol Holding - revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost
  • A.C.W. Saloon - jediná opravdu Westernová hospoda v Plzni a spolutvůrce plzeňských Slavností svobody

     Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!