Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vandal poničil sochu - aktualizace, podezřelý byl díky vám ztotožněn

Poznáte muže na fotografiích? Pokud ano, volejte prosím policii.

Autor: Jana Holá středa 29. května 08:25 , aktualizace 08:25

Pátrání Vandalství


Aktualizace článku:

     Krátce po vydání článku se ozvali lidé, kteří podezřelého poznali. Policisté děkují všem za sdílení pátrací relace, za přinesené poznatky a další spolupráci. 

Původní článek:

     V sobotu 18. května před pátou hodinou ranní v Hostašových sadech v Klatovech zatím neznámý vandal poškodil dřevěnou sochu a to nohu postavy i lavici v její spodní části. Poškozením byla na uměleckém díle způsobena škoda ve výši 20 tisíc korun. 

     Policisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycen podezřelý.

     "Klatovští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci, případem se zabývají a pátrají po pachateli daného protiprávního jednání," uvedla nám mluvčí policie.

     Policisté žádají veřejnost, aby v případě jakýchkoliv poznatků k osobě zachycené na fotografiích či kamerovém záznamu, kontaktovali osobně obvodní oddělení Klatovy, Plzeňská 92, 339 01 Klatovy nebo na telefonním čísle 974 334 651, 974 334 466, popřípadě na bezplatné tísňové lince 158.


Inter distribution

Prodejce špičkových značkových klasických i farmářských skleníků a doplňků k nim - přímý dovozce. Vše pro zavlažování skleníků i zahrad. Poradenství a servis.