Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Neznámý pachatel v centru Plzně poškodil třináct zaparkovaných aut

Policie intenzivně pátrá po vandalovi a žádá o pomoc i případné svědky

14. března 2023 12:41 , aktualizace 13:08

Pátrání Vandalství

     Policisté se od včerejška intenzivně zabývají vandalskými útoky, při kterých zatím neznámý pachatel v centru Plzně poničil minimálně třináct zaparkovaných vozidel.

     "V pondělí 13. března mezi sedmou a osmou hodinou večer v Plzni v ulicích Sedláčkova, Bezručova, Prešovská a sady Pětatřicátníků neznámý pachatel poškodil dosud nezjištěným předmětem lak na třinácti zaparkovaných osobních vozidlech. Poškozeným majitelům tak způsobil škodu v řádech desetitisíců korun," popsala nám událost mluvčí policie.

     Policisté na místě pořídili fotodokumentaci, zajistili stopy a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Po pachateli nyní intenzivně pátrají.

     V souvislosti s tímto případem policisté žádají o spolupráci případné svědky události, kteří jsou schopni podat jakoukoliv informaci k poškození vozidel, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a pomohli tak s objasněním uvedené události.

Foto PČR

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.