Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Varování pro řidiče!

Policie varuje, dnešní protestní akce zemědělců může značně zkomplikovat dopravu

20. ledna 2022 09:17 , aktualizace 12:52

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Agrární komora ČR a Zemědělský svaz ČR vyzvaly zemědělce, aby dnes na protest proti změnám v nastavení dotací, kdy byli podle těchto organizací zvýhodněni malí zemědělci, vyjeli se svou technikou na silnice v Česku. 

     Policie proto varuje řidiče, že tato situace by mohla zkomplikovat provoz na silnicích. "Dnes by měla na území celé republiky probíhat protestní akce zemědělců, a to formou nasazení zemědělských strojů do silničního provozu. Na některých silnicích v Plzeňském kraji by se tak měla okolo poledne pohybovat zemědělská technika, což může mít vliv na plynulost provozu.
     Situaci v dopravě budeme monitorovat a zaměříme se především na zajištění její bezpečnosti,"
uvedla tisková mluvčí policie a doplnila: "Žádáme řidiče, kteří se na svých cestách s těmito vozy setkají, aby zbytečně neriskovali, a to zejména v souvislosti s jejich předjížděním."

Foto: Fb

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.