Foto

Vaše vozidlo náš cíl!

Poznáte podezřelé z krádeže minimálně jednoho auta?

úterý 12. února 15:27 , aktualizace 16:02

Krádež Pátrání

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Slovanští policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněné užívání cizí věci.
     V pátek 1. února v době okolo půl druhé odpoledne zatím neznámý pachatel nezjištěným způsobem vnikl do uzamčeného osobního motorového vozidla na parkovišti před obchodním centrem v Plzni na Slovanech.
     Tento muž ještě ve společnosti dalšího neznámého muže z místa odjel. Odcizením vozidla pachatel způsobil hmotnou škodu přibližně ve výši 25 000 korun.
     O dva dny později poškozený oznámil nález svého odcizeného vozidla, které bylo odstaveno v Plzni v Černicích. Následným ohledáním vozidla bylo zjištěno, že z jeho interiéru bylo odcizeno veškeré jeho vybavení včetně dalších věcí, které tam poškozený zanechal. Pachatel svým jednáním způsobil hmotnou škodu zřejmě převyšující pět tisíc korun.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých jsou zachyceny dvě podezřelé osoby. 

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.