Foto

Vážná dopravní nehoda u Plzně

Po střetu s osobním vozem motorkář bohužel utrpěl mnohočetná a vážná zranění

26. června 2021 18:50 , aktualizace 18:55

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne před třetí hodinou došlo na silnici 605 mezi Ejpovicemi a Rokycany k vážné dopravní nehodě. Střetl se zde motocykl Yamaha s osobním vozem Peugeot a motorkář bohužel utrpěl mnohočetná a vážná zranění. Na místo samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.
     Hasiči zajistili místo nehody a zraněnému motocyklistovi poskytli nutnou předlékařskou první pomoc. Záchranáři po příjezdu na místo zraněného muže převzali a transportovali ho na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň. Hasiči poté ještě zlikvidovali uniklé provozní kapaliny z motocyklu.

     "Řidič motocyklu Yamaha narozený v roce 1979 právě předjížděl osobní vůz Peugeot 5008, který řídil muž narozený v roce 1968. Peugeot začal odbočovat vlevo na místo mimo komunikaci, motocyklista již nestačil na manévr řidiče osobního vozu zareagovat a narazil do jeho levých zadních dveří. V osobním vozidle cestoval s řidičem ještě spolujezdec narozený v roce 1983 a ti oba vyvázli bez zranění," popsala nám nehodu tisková mluvčí policie s tím, že požití alkoholu byl na místě vyloučeno dechovou zkouškou. 


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!