Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Muž si s úmyslem spáchat sebevraždu lehl pod přijíždějící auto

Vážná nehoda uzavřela Lobezskou ulici v Plzni, muž zůstal zaklíněný pod autem

6. listopadu 2022 18:06 , aktualizace 18:46

     Dnes těsně po páté hodině odpoledne došlo v Lobezské ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz najel na ležícího muže. Vzhledem k tomu, že starší muž zůstal zaklíněný pod přední částí vozu, na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. 

     Hasiči zraněného muže z pod auta vyprostili a předali do péče záchranářů. "My jsme asi šedesátiletého muže transportovali Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů s tím, že vzhledem k tomu, že muž byl pod vozidlem zaklíněn horní částí těla, nedají se u něj vyloučit vnitřní zranění.

     Svědkyně nehody nám na místě uvedla, že zraněného muže zná, podle ní má jít o Ukrajince z blízké ubytovny, který tam měl celé odpoledne popíjet a podle této ženy měl již být těžce opilý.

     "Řidič vozu Škoda Scala narozený v roce 1983 jedoucí směrem z centra na Božkov a při projíždění Lobezské ulicí zastavil za vozidlem, které zastavilo před ním. První vozidlo se následně rozjelo a odbočilo doprava, řidič Škody se také rozjel a poté narazil do muže ležícího na vozovce," popsala nám událost tisková mluvčí policie s tím, že požití alkoholu bylo u řidiče vyloučeno dechovou zkouškou. U zraněného muže ji vzhledem k jeho zraněním nebylo možno provést a byl proto nařízen odběr krve ve zdravotnickém zařízení.

      Krátce po vydání článku nám dorazila zpráva, že zraněný muž v nemocnici uvedl, že si před přijíždějící vozidlo lehl schválně s úmyslem spáchat sebevraždu.     


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!